

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 460444 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 26 x 60 cm |
| Wysokość towaru | 60 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 X E27 MAX 60W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | LAMPA: METAL; ABAŻUR: POLIESTER |
| Waga netto | 3900 g |
Nastrojowe oświetlenie to dodatek niezbędny do urządzenia pięknego i eleganckiego wnętrza. Lampa stołowa ALINA swój wyjątkowy charakter zawdzięcza niezwykłemu designowi - podstawę z lśniącego metalu nakryto nowoczesnym abażurem. Lampka sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła w pokoju dziennym czy salonie oraz jako nastrojowe oświetlenie sypialni. Lampki z serii ALINA zauroczą klientów poszukujących modnych i efektownych dodatków do każdego wnętrza. Pięknie prezetnuje się zarówno w dzień, jak i wieczorem, emitując przyjemne i klimatyczne światło.
Dane techniczne:
średnica abażuru: 26 cm
wysokość całkowita: 60 cm
skład: metal, poliester
zasilanie: 220 - 240V CE
żarówka: E27 max 60W
klasa energetyczna: A++
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

