

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 431345 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | świąteczne, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 600 g |
Obrus HOLLY z miękkiej i miłej w dotyku tkaniny welwetowej to dekoracja, która pięknie prezentuje się na stole, dodając wnętrzu ciepła. Zimowy motyw ze śnieżynkami, znakomicie wpasowuje się w bieżącą porę roku, dzięki czemu dekoracja ożywia aranżację, wprowadzając do wnętrza radosny nastrój, natomiast boki podkreśla elegancka kanta w kratę. Wysoka jakość tkaniny oraz staranne wykończenie gwarantują satysfakcję z produktu.
Obrus z miękkiego welwetu z motywem świątecznym i ozdobną kantą w kratę to doskonały wybór, aby wprowadzić świąteczny klimat do Twojego domu lub mieszkania. Dobierz poszewki dekoracyjne z miękkiego welwetu, i pozostałe dekoracje z naszej oferty świątecznej, a stworzysz w Twoim wnętrzu odświętną i harmonijną dekorację.
Dane techniczne:
szerokość: 85 cm
długość: 85 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 250 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

