

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 483945 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Gramatura materiału | 105 g/m² |
| Wzór | roślinne, w kwiaty |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1500 g |
Dodaj swojej sypialni wyjątkowego charakteru dzięki pościeli wykonanej ze 100% naturalnej bawełny. Delikatny, kwiatowy wzór w pastelowych odcieniach różu i zieleni nadaje wnętrzu romantycznego, subtelnego tonu. Bawełna jest przewiewna, miękka i przyjemna w dotyku — idealna na każdą porę roku. Pościel pięknie układa się na łóżku, a solidne wykonanie gwarantuje trwałość nawet po wielu praniach.
Cechy produktu
Komplet zawiera:
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

