

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 392282 |
|---|---|
| Rozmiar | 27 x 25 x 5 cm |
| Szerokość towaru | 27 cm |
| Długość towaru | 25 cm |
| Wysokość towaru | 5 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | METAL, SZKŁO |
| Waga netto | 700 g |
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 27 cm
szerokość: 25 cm
wysokość: 5 cm
skład: szkło, metal

