

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 447285 |
|---|---|
| Rozmiar | 120 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 120 cm |
| Wysokość towaru | 240 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | Tunel |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Szerokość tunelu | 5 cm |
| Rodzaj tkaniny | welurowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
ZASŁONA DORA TUNEL
Zasłona DORA to prosta i elegancka dekoracja, która nie przytłacza wnętrza nadmiarem kolorów i wzorów, a ponadto wyróżnia się subtelną miękkością. Gładka, zamszowa tkanina wizualnie ociepla i wycisza wnętrze. Jednolity odcień elegancko otula okno, tworząc subtelne dopełnienie całej aranżacji. Zasłona po zawieszeniu ładnie się układa, tworząc miękkie i regularne fale, delikatnie spływające z karnisza. Materiał o gęstym splocie skutecznie ogranicza dopływ światła słonecznego, a także chroni Twoją prywatność przed spojrzeniami z zewnątrz. Uniwersalność tkaniny sprawia, że doskonale prezentuje się w różnych koncepcji wnętrzarskich. Do zasłony DORA bez problemu dopasujesz odpowiednie firany, gdyż większość wzorów prezentuje się w tym zestawieniu atrakcyjnie.
Jeśli posiadasz karnisz drążkowy, polecamy wybór zasłony z tunelem. Takie mocowanie gwarantuje szybki i praktyczny sposób zawieszenia zasłony poprzez naciągnięcie zasłony na drążek karnisza. Tunel ma szerokość 5 cm i pasuje na większość standardowych karniszy drążkowych.
Tunel jest integralną częścią zasłony; uszyty jest z tej samej tkaniny co zasłona i tworzy z nią estetyczną całość. Tunel posiada ozdobną dwucentymetrową wypustkę wystającą ponad karnisz, dzięki czemu zasłona zyskuje elegancki charakter.
Szerokość zasłony podana jest na płasko, przed założeniem zasłony na karnisz.
Kolekcję zasłon DORA zaprojektowaliśmy w wielu rozmiarach oraz we wszystkich najpopularniejszych sposobach zawieszenia - z pewnością znajdziesz najlepiej pasującą do Twojego wnętrza.
Podany wymiar dotyczy szerokości zasłony na płasko przed zmarszczeniem.
Dane techniczne:
zawieszenie: tunel
skład: 100% poliester-welur
szerokość tunelu/średnica: 5 cm
wysokość wypustki nad tunelem: 2 cm
gramatura: 195 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3cm
konserwacja: pranie w temp. 30 st., nie suszyć w suszarce bębnowej, prasowanie do 110 st.
Produkt jest szyty w naszej pracowni w Polsce.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

