

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 351627 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | z cyrkoniami, świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 165 g |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

