

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 390045 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 150 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 150 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Szerokość taśmy | 8 cm |
| Wypustka nad taśmą | 4 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 35 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 242 g |
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 150 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 4 cm
tolerancja rozmiaru: +/- 3 cm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

