

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 324124 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 290 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | jednokolorowe, z frędzlami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 100 g |
Poszewka dekoracyjna MELBA z miękkiej tkaniny welurowej, zdobiona na całej szerokości pasmanterią z długimi, tkanymi frędzlami. Niezwykle atrakcyjny, a zarazem praktyczny dodatek do aranżacji wnętrza. Poszewka posiada zamek błyskawiczny. Kolekcja składa się z gamy kolorów, które można dowolnie łączyć, tworząc niezwykle efektowne zestawienia. Elegancki i spójny motyw dekoracyjny uzyskasz dobierając do niej pufę dekoracyjną z tej samej kolekcji.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100 % poliester
Potrzebujesz miękkiego wypełnienia do Twojej poszewki dekoracyjnej?
Wybierz uniwersalny wkład, pasujący do wybranej poszewki.
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

