

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 451468 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 70 cm |
| Gramatura materiału | 750 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | jednokolorowe, wytłaczane |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 98% BAWEŁNA, 2% WISKOZA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Dywanik bawełniany JESSI to praktyczny dodatek, niezbędny w każdej łazience. Chłonna i miękka bawełna o wysokiej gramaturze wykorzystana do jego produkcji sprawia, że dywanik chroni stopy przed chłodem i znakomicie chłonie wodę. Przydaje się szczególnie po wyjściu z prysznica, szybko wchłonie rozchlapaną wodę. Dywanik został ozdobiony wytłaczanym wzorem geometrycznym, który stanowi ozdobny element dywanika, podkreślając jego styl i nadając mu wyjątkowego charakteru. Wybierając dywanik, masz pewność, że znakomicie wkomponuje się w aktualne trendy dekoracji wnętrz oraz zapewni komfort w łazience. Dywanik nie jest podgumowany. Kolekcja obejmuje kilka kolorów. Do dywanika dobierz ręczniki z kolekcji JESSI, dzięki temu otrzymasz spójną i elegancką dekorację łazienki.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 70 cm
skład: 98% bawełna, 2% wiskoza
gramatura: 750 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

