

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473263 |
|---|---|
| Rozmiar | 18 x 2 x 20 cm |
| Szerokość towaru | 18 cm |
| Długość towaru | 2 cm |
| Wysokość towaru | 20 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | DREWNO |
| Waga netto | 375 g |
Ten subtelny aniołek został stworzony z miłością, by wnieść do domu ciepło i ukojenie w świątecznym czasie.
Wykonany z naturalnego drewna, zachwyca delikatnie przecieranym wzorem i złotymi akcentami, które pięknie połyskują w świetle świec czy lampek choinkowych.
Jego kokardka z juty dodaje naturalności i prostoty, przypominając o tym, że prawdziwe piękno tkwi w drobnych detalach i szczerości gestów.
Postaw go na komodzie, półce lub stole – niech stanie się cichym symbolem miłości, ochrony i świątecznej harmonii.
Cechy produktu:
materiał: naturalne drewno
zdobienie: delikatny przecierany wzór z akcentami złota
dekoracja: kokardka z juty
forma: figurka aniołka stojącego
styl: rustykalny, eko, świąteczny, vintage
ręczne wykończenie z dbałością o detal
stabilna podstawa
doskonała ozdoba świąteczna lub prezent pełen symboliki
Dane techniczne:

