

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 428597 |
|---|---|
| Rozmiar | 25 x 5 x 33 cm |
| Szerokość towaru | 25 cm |
| Długość towaru | 5 cm |
| Wysokość towaru | 33 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 95% DREWNO |
| Waga netto | 490 g |
Świąteczna figurka dekoracyjna renifer to dekoracja, która podkreśli atmosferę świąt w każdym pomieszczeniu. Figurka będzie stylowym świątecznym akcentem we wnętrzu; idealnie zaprezentuje się na półce, parapecie, komodzie czy stole. Piękna dekoracja powstała z wysokiej jakości materiałów a jej wykonanie jest wyjątkowo precyzyjne.
Wyjątkowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia wymaga specjalnej oprawy. Świąteczne figurki dekoracyjne to akcenty, które wprowadzają do wnętrza ciepło i radosną atmosferę. Zapoznaj się z naszą kolekcją świątecznych dekoracji, wybierz wyjątkowe dodatki świąteczne i stwórz wnętrze pełne świątecznej magii!
Dane techniczne:
długość: 25 cm
szerokość: 5 cm
wysokość: 33 cm
skład: drewno

