Firana szyta na taśmie 5 cm biała z matowej tkaniny na markizecie z haftem
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi oraz możliwości rezerwacji w salonie.
Darmowa dostawa od 299,00 zł Kup teraz, zapłać za 30 dni Kontakt z dekoratorem: +48 502 847 876
Dane techniczne
| SKU | F01386320 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Taśma uniwersalna 5 cm |
| Szerokość taśmy | 5 cm |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | z markizety |
| Wzór | z aplikacją |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Opis
Firana na taśmie o szerokości 5 cm
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Do tradycyjnych karniszy polecamy firany na taśmie marszczącej, którą zawiesisz za pomocą umieszczonych na karniszu agrafek, haczyków lub żabek.
Firana bezpośrednio nad taśmą posiada ozdobną 2-centymetrową wypustkę zgrabnie zakrywającą żabki lub haczyki.
W kalkulatorze wpisz rozmiar firany na płasko, czyli przed zmarszczeniem. Pamiętaj, że taśma marszcząca marszczy tkaninę w stosunku 1:2, co oznacza, że szerokość 140 cm po zmarszczeniu będzie wynosiła ok. 70 cm.
Ze względu na sposób pakowania firany są wysyłane bez umarszczenia.
Aby zmarszczyć firankę należy najpierw związać ze sobą sznureczki z jednej strony, a następnie marszczyć firanę do momentu osiągnięcia oczekiwanej szerokości; po zmarszczeniu należy związać sznurki z drugiej strony. Nie rozmarszczamy firan do prania.
Tkanina
Prezentowana tkanina firanowa wykonana jest z delikatnej markizety, która charakteryzuje się lekką, drobną strukturą i doskonałą przepuszczalnością światła. Materiał tworzy subtelną osłonę okna, zachowując jasność wnętrza i elegancki wygląd aranżacji.
Firankę zdobi bogaty haft o motywie roślinnym, rozmieszczony w dolnej części tkaniny. Haft składa się z liści i stylizowanych kwiatów, ułożonych w dekoracyjne pasy, które nadają firanie wyjątkowego charakteru. Dolna krawędź została zakończona ozdobną, ażurową falą, dzięki czemu firana prezentuje się bardzo estetycznie bez konieczności dodatkowego obszywania.
Cechy tkaniny:
- tkanina firanowa typu markizeta
- lekka, drobna i półprzezroczysta struktura
- bardzo dobra przepuszczalność światła
- haft roślinny w dolnej części firany
- dekoracyjne, falowane wykończenie
- klasyczny i elegancki charakter
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od końca żabki/agrafki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze. Dzięki temu uzyskasz równomierne zmarszczenie tkaniny, efektownie prezentujące się w świetle okna.
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
