Firana szyta na taśmie 5 cm biała z tkaniny typu aden ozdobionej kwiatowa aplikacją
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi oraz możliwości rezerwacji w salonie.
Darmowa dostawa od 299,00 zł Kup teraz, zapłać za 30 dni Kontakt z dekoratorem: +48 502 847 876
Dane techniczne
| SKU | F01484317 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 145 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 145 cm |
| Sposób zawieszenia | Taśma uniwersalna 5 cm |
| Szerokość taśmy | 5 cm |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | aden |
| Wzór | w kwiaty, z aplikacją |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
Opis
Firana na taśmie o szerokości 5 cm
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Do tradycyjnych karniszy polecamy firany na taśmie marszczącej, którą zawiesisz za pomocą umieszczonych na karniszu agrafek, haczyków lub żabek.
Firana bezpośrednio nad taśmą posiada ozdobną 2-centymetrową wypustkę zgrabnie zakrywającą żabki lub haczyki.
W kalkulatorze wpisz rozmiar firany na płasko, czyli przed zmarszczeniem. Pamiętaj, że taśma marszcząca marszczy tkaninę w stosunku 1:2, co oznacza, że szerokość 140 cm po zmarszczeniu będzie wynosiła ok. 70 cm.
Ze względu na sposób pakowania firany są wysyłane bez umarszczenia.
Aby zmarszczyć firankę należy najpierw związać ze sobą sznureczki z jednej strony, a następnie marszczyć firanę do momentu osiągnięcia oczekiwanej szerokości; po zmarszczeniu należy związać sznurki z drugiej strony. Nie rozmarszczamy firan do prania.
Tkanina
Tkanina firanowa Aden to propozycja dla osób ceniących delikatną elegancję i ponadczasowy styl. Transparentna siateczka pięknie przepuszcza światło, zapewniając wnętrzu lekkość i przytulną atmosferę. Dolną część firany zdobi staranny haft o motywie roślinnym, zakończony efektowną falowaną koronką, która dodaje całości dekoracyjnego charakteru.
Firanka doskonale układa się w oknie, a haft wyróżnia się precyzją oraz wyraźnym, ale nienachalnym wzorem. To idealny wybór do salonu, sypialni czy jadalni, zarówno do wnętrz klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych, gdzie firana stanie się subtelną ozdobą.
Cechy tkaniny Aden:
- lekka, półprzezroczysta struktura
- dekoracyjny haft roślinny w dolnej części
- ozdobne, falowane wykończenie z koronki
- estetyczne układanie się materiału
- nadaje wnętrzu jasność i świeżość
- odpowiednia do szycia firan na metry
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od końca żabki/agrafki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze. Dzięki temu uzyskasz równomierne zmarszczenie tkaniny, efektownie prezentujące się w świetle okna.
Konserwacja
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
