Firana szyta na taśmie 5 cm biała z tkaniny z efektem deszczyku, zdobionej geometryczną aplikacją
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi oraz możliwości rezerwacji w salonie.
Darmowa dostawa od 299,00 zł Kup teraz, zapłać za 30 dni Kontakt z dekoratorem: +48 502 847 876
Dane techniczne
| SKU | F01488234 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Taśma uniwersalna 5 cm |
| Szerokość taśmy | 5 cm |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | aden |
| Wzór | we wzory geometryczne, z aplikacją |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
Opis
Firana na taśmie o szerokości 5 cm
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Do tradycyjnych karniszy polecamy firany na taśmie marszczącej, którą zawiesisz za pomocą umieszczonych na karniszu agrafek, haczyków lub żabek.
Firana bezpośrednio nad taśmą posiada ozdobną 2-centymetrową wypustkę zgrabnie zakrywającą żabki lub haczyki.
W kalkulatorze wpisz rozmiar firany na płasko, czyli przed zmarszczeniem. Pamiętaj, że taśma marszcząca marszczy tkaninę w stosunku 1:2, co oznacza, że szerokość 140 cm po zmarszczeniu będzie wynosiła ok. 70 cm.
Ze względu na sposób pakowania firany są wysyłane bez umarszczenia.
Aby zmarszczyć firankę należy najpierw związać ze sobą sznureczki z jednej strony, a następnie marszczyć firanę do momentu osiągnięcia oczekiwanej szerokości; po zmarszczeniu należy związać sznurki z drugiej strony. Nie rozmarszczamy firan do prania.
Tkanina
Ta firana wykonana z delikatnej tkaniny typu aden zachwyca elegancką lekkością i subtelnie wyczuwalną strukturą. Jej prześwitujący charakter pięknie filtruje światło, tworząc w pomieszczeniu jasną i harmonijną atmosferę. Dolną część zdobi rozbudowana, ażurowa aplikacja o misternym, wachlarzowym wzorze, która nadaje dekoracji wyjątkowego, luksusowego charakteru.
Aden to materiał, który doskonale się układa — firana tworzy miękkie, efektowne fale, dzięki czemu świetnie prezentuje się zarówno na oknach tradycyjnych, jak i dużych przeszkleniach. To idealny wybór do salonu, jadalni, kuchni czy wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, glamour i naturalnym.
CECHY
- Tkanina typu aden — lekka, przewiewna i elegancka
- Bogata ażurowa aplikacja o wachlarzowym, geometrycznym wzorze
- Dekoracyjny, efektowny dół firany
- Pięknie rozprasza światło i dodaje wnętrzu lekkości
- Tworzy naturalne, miękkie fale na oknie
- Idealna do salonów, jadalni, kuchni i wnętrz eleganckich
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od końca żabki/agrafki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze. Dzięki temu uzyskasz równomierne zmarszczenie tkaniny, efektownie prezentujące się w świetle okna.
Konserwacja
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
