

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 455998 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gramatura materiału | 280 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Świąteczny koc JOY wykonany z przyjemnego, miękkiego polaru to idealny dodatek na chłodne, zimowe wieczory. Jego główną cechą są złote gwiazdki, które pięknie kontrastują z głębokim, kremowym tłem. Gwiazdy mają delikatny, złoty połysk, co nadaje kocowi elegancki i świąteczny charakter. Polar, z którego jest wykonany, jest wyjątkowo miękki i ciepły, a jednocześnie lekki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno jako dekoracja, jak i praktyczny element podczas relaksu. Świąteczny koc może być też doskonałym prezentem nie tylko praktycznym, ale i estetycznie nawiązującym do magicznej atmosfery Bożego Narodzenia.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
długość: 200 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 280 gsm
tolerancja rozmiaru: +/-3%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

