

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 416948 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 40 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 40 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, lniane, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, melanżowe, klasyczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 90% POLIESTER, 10% LEN |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Komplet 4 szt. podkładek KAREN z kolekcji DIVA LINE z tkaniny z dodatkiem lnu docenią szczególnie miłośnicy stylu rustykalnego i skandynawskiego. Podkładki w kolorze naturalnym podkreślone są jest podwójną listwą w kolorze beżowym biegnącą wzdłuż wszystkich czterech brzegów obrusa. Naturalny odcień sprawi, że aranżacja stołu będzie elegancka i minimalistyczna. Takie nakrycie stołu cudownie zaprezentuje się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowej rodzinnej uroczystości. Produkt zapakowany jest w eleganckie pudełko, dlatego jest idealnym pomysłem na prezent. Podkładki uszyto z wysokiej jakości będącej mieszanką poliestru z dodatkiem lnu, łatwej do utrzymania w czystości i dużo wygodniejszej w prasowaniu niż sam len. Wybierz ponadczasową prostotę i nakryj swój stół wyjątkowym obrusem oraz podkładkami z kolekcji KAREN obejmującej wiele rozmiarów, spośród których możesz z łatwością wybrać najlepiej pasujący na Twój stół.
Dane techniczne:
ilość: komplet 4 szt.
długość: 40 cm
szerokość: 30 cm
skład: 10% len, 90% poliester
gramatura: 170 g/m2
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

