

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 402035 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 20 x 37 cm |
| Wysokość towaru | 37 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V 50HZ |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 X E 27 MAX 60W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | LAMPA: GLINKA CERAMICZNA; ABAŻUR: POLIESTER |
| Waga netto | 1870 g |
Lampka ceramiczna z abażurem z tkaniny to jeden ze składników kolekcji ceramiki artystycznej LIANA. Lampka ceramiczna na ceremicznej podstawie z efektem ombre znakomicie podkreślli wnętrze w stylu boho. Dodatki z kolekcji LIANA w delikatnych, przenikających się, biało-miętowych barwach sprawiają, że wnętrze nabiera gustownego sznytu. Elementy kolekcji możesz dowolnie zestawiać ze sobą, tworząc dekorację dostosowaną do aranżacji wnętrza oraz Twoich potrzeb. Polecamy pozostałe elementy tej niezwykle nowoczesnej i bogatej w formy kolekcji.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
średnica abażuru: 20 cm
wysokość całkowita: 37 cm
skład: glinka ceramiczna, szkło
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

