

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 460320 |
|---|---|
| Rozmiar | 28 x 28 x 9 cm |
| Szerokość towaru | 28 cm |
| Długość towaru | 28 cm |
| Wysokość towaru | 9 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 700 g |
Dekoracyjna misa FLORESA to wyjątkowy element wystroju, który wnosi elegancję i finezję do każdego wnętrza. Wypukła róża tworzy delikatną, trójwymiarową fakturę, dodając misie artystycznego i romantycznego charakteru. Srebrne akcenty subtelnie podkreślają detale, tworząc harmonijny kontrast z białym, błyszczącym tłem. Idealna jako ozdoba stołu lub półki, misa stanowi piękne połączenie nowoczesnej elegancji i klasycznego wdzięku.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 28 cm
szerokość: 28 cm
wysokość: 9 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

