

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 460313 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 20 x 5 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 20 cm |
| Wysokość towaru | 5 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 900 g |
Patera ceramiczna FLORESA to elegancki i nowoczesny element dekoracyjny. Jej unikalny, łódkowy kształt nadaje jej oryginalności, a wypukła srebrna róża dodaje całości wyrafinowanego charakteru. Róża, precyzyjnie wkomponowana w design patery, tworzy subtelny, ale efektowny akcent, który przyciąga wzrok. Idealna jako ozdoba stołu, komody czy półki, patera doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach wnętrz, dodając im elegancji i stylu.
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 50 cm
szerokość: 20 cm
wysokość: 5 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

