

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 423191 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 80 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 80 cm |
| Wzór | miejskie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Waga netto | 800 g |
Ręcznie malowany na płótnie obraz CITY to kryjący w sobie tajemnicę pejzaż wielkiego miasta, widoczny z oddali. Stonowana kolorystyka w odcieniach beżu i szarości sprawia, że obraz z pewnością odnajdzie się w nowoczesnych, monochromatycznych wnętrzach. Obraz jest gotowy do powieszenia - płótno jest naciągnięte na drewnianą ramę i nie wymaga oprawy. Wnętrza przystrojone malowidłami zyskują nie tylko niezwykłe dekoracje, nabierają również wyjątkowego charakteru.
Dane techniczne:
wysokość: 80 cm
szerokość: 60 cm
skład: płótno, drewno jodłowe, farba akrylowa

