

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 440531 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 90 cm |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1700 g |
Jeśli szukasz dodatków, które wniosą do wnętrza pozytywną energię, dekoruj swój salon ręcznie malowanym na płótnie obrazem w liście bananowca. Egzotyczne liście w intensywnej kolorystyce na białym tle, przyciągają uwagę wyrazistą strukturą podkreśloną grubszymi warstwami farby i zaakcentowanych złocistymi refleksami. Taka dekoracja sprawia, że trudno od niego oderwać wzrok. Oryginalne malowidło pasuje zarówno do sypialni, jak i do pokoju dziennego. Obraz nie wymaga oprawy i jest gotowy do powieszenia na ścianie. Płótno zostało naciągnięte, na drewnianą ramę z sosnowego drewna. Spraw by świeżość i atmosfera lata gościły w Twoich progach niezależnie od pory roku.
Dane techniczne:
szerokość: 60 cm
wysokość: 90 cm
skład: płótno, drewno sosnowe, farby akrylowe

