

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 423211 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 60 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 60 cm |
| Wzór | w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 700 g |
Chcesz dodać wnętrzu romantycznego charakteru? Poznaj ręcznie malowany na płótnie obraz SPRING przedstawiający pastelowe kwiaty podkreślone złocistymi akcentami. Obraz w jasnych kolorach przedstawia bukiet wiosennych anemonów w jasnej, radosnej kolorystyce. Świetnie prezentuje się w nowoczesnym salonie czy sypialni, wypełniając wnętrze pozytywną energią. Obraz w rozmiarze 60x60 cm został naciągnięty na drewnianą ramę z sosnowego drewna i jest gotowy do powieszenia na ścianie. Ta nowoczesna dekoracja, znakomicie rozjaśni i uatrakcyjni wnętrze, sprawiając, że każdy dzień stanie się radosny i wyjątkowy. Nawet najbardziej stylowe wnętrze bez odpowiednio dobranych dodatków wydaje się niekompletne, dlatego nie wahaj się - już dziś wybierz oryginalne i stylowe dodatki do Twojej aranżacji wnętrza.
Dane techniczne:
szerokość: 60 cm
wysokość: 60 cm
skład: płótno, drewno sosnowe, farby akrylowe

