

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 471570 |
|---|---|
| Rozmiar | 12 x 10 x 7 cm |
| Szerokość towaru | 12 cm |
| Długość towaru | 10 cm |
| Wysokość towaru | 7 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 37.5 g |
W tym roku postaw na wyjątkową i nietuzinkową dekorację Twojego świątecznego drzewka. Piękny i stylowy rajski ptak będzie stanowił niepowtarzalną ozdobę Twojej choinki. Ptaszek został wykonany z miękkiego materiału. Figurka ptaszka może być uzupełnieniem dekoracji świątecznego drzewka lub też być jedyną dekoracją podkreślającą aranżację świątecznego bukietu, girlandy, parapetu czy też stroika na stół. Ptaszki ozdobne z naszej kolekcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły i detale. Ptaszki posiadają klips.

