

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 471640 |
|---|---|
| Rozmiar | 18 x 8 x 7 cm |
| Szerokość towaru | 18 cm |
| Długość towaru | 8 cm |
| Wysokość towaru | 7 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 66.67 g |
Wyjątkowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia wymaga specjalnej oprawy. Poznaj ozdobę choinkową SOWA w uroczej czapeczce, która podkręca świąteczny klimat! Ozdoba powstała z wysokiej jakości materiałów, a wykonanie jest staranne i precyzyjne. Umieszczenie figurki w Twoim domu stworzy atmosferę ciepła i radości podczas świąt Bożego Narodzenia. To nie tylko ozdoba, ale także wyraz Twojego stylu i miłości do świątecznej magii. Dobierz pozostałe dekoracje z naszej świątecznej oferty i poczuj magię świąt! A może szukasz oryginalnego pomysłu na świąteczny prezent?

