

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 422986 |
|---|---|
| Rozmiar | 200 x 220 cm |
| Szerokość towaru | 200 cm |
| Długość towaru | 220 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | hot press, z mikrowłókna |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Gramatura opis | wierzch 70 g/m2, wypełnienie 120 g/m2, spód 70 g/m2 |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1200 g |
Narzuta ROSA z kolekcji DESIGN 91 zachwyca florystycznym deseniem kwitnących róż, nadając wnętrzu sypialni romantycznego charakteru. Subtelna różowo-zielona kolorystyka kwiatów z subtelnymi niebieskimi akcentami wyróżnia się na kontrastującym białym tle, tworząc delikatną kompozycję, która znakomicie sprawdzi się w neoromantycznych sypialniach. Warstwa elastycznego wypełnienia między dwoma tkaninami, sprawia, że narzuta miękko i estetycznie otula łóżko. Nowoczesna, bezszwowa metoda pikowania (hotpress), zwiększa wytrzymałość materiału, zapewniając narzucie dłuższą trwałość. Urządź komfortowo swoje mieszkanie i odpoczywaj w pięknym otoczeniu! Wybieraj spośród dostępnych składników kolekcji i ciesz się wyjątkową oprawą sypialni.
Dane techniczne:
Długość: 200 cm
Szerokość: 220 cm
Skład: 100% poliester
Gramatura: 70 (wierzch) + 120 (wypełnienie+ 70 (spód) g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

