

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 397105 |
|---|---|
| Rozmiar | 120 x 200 x 25 cm |
| Szerokość towaru | 120 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 700 g |
Przyjemne i miłe w dotyku prześcieradło z kolekcji Design 91 wykonane z przewiewnej i naturalnej dzianiny bawełnianej, to gwarancja komfortowego nocnego wypoczynku. Włókna bawełny czesanej, z której wykonane jest prześcieradło jersey, są delikatne, dzięki czemu prześcieradło ma niezwykle gładką powierzchnię, jest elastyczne i miłe w dotyku. Prześcieradło jersey z gumką zostało uszyte z dzianiny bawełnianej – naturalnej tkaniny o gramaturze 125 g/m2. Dzianina bawełniana sprawia, że jest ono niezwykle przyjemne w dotyku, wytrzymałe i przewiewne.
Praktyczne zakładki idealnie dopasowują prześcieradło do kształtu materaca, zapewniając estetyczny wygląd łóżka oraz zapobiegając przesuwaniu się prześcieradła w trakcie snu. Prześcieradło w rozmiarze 120x200 cm (szerokość x długość) pasuje na materac o tych samych wymiarach i wysokości 25 cm.
Szeroka paleta kolorów duży wybór rozmiarów daje możliwość dopasowania do kolorystyki pościeli oraz rozmiaru materaca.
Dane techniczne:
szerokość: 120 cm
długość: 200 cm
zakładka: 25 cm
materiał: 100% bawełna - jersey
gramatura: 125 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

