

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 387931 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | hot press, z mikrowłókna |
| Wzór | roślinne |
| Gramatura materiału | 180 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
wysokość: 240 cm
skład: 100% poliester
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

