

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 314827 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 300 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 300 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 366 g |

