

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 410654 |
|---|---|
| Rozmiar | 130 x 170 cm |
| Szerokość towaru | 130 cm |
| Długość towaru | 170 cm |
| Gramatura materiału | 710 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 850 g |
Bardzo miękki koc o strukturze pledu to wyjątkowe połączenie stylu i komfortu. Wykonany z przyjemnego w dotyku, ciepłego materiału, otula i zapewnia maksymalną wygodę. Jego splot tworzy elegancki wzór geometryczny, który nadaje mu nowoczesnego i dekoracyjnego charakteru. Subtelna faktura sprawia, że koc doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz – od minimalistycznych po klasyczne i skandynawskie. Idealny zarówno do okrycia w chłodne wieczory, jak i jako stylowy element dekoracyjny salonu czy sypialni.
Dane techniczne:
szerokość: 130 cm
długość: 170 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 710 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

