

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 407843 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 23 x 71 cm |
| Wysokość towaru | 71 cm |
| Średnica towaru | 23 cm |
| Średnica osłonki doniczki | 23 cm |
| Otwory odpływowe | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | ŻELAZO |
| Waga netto | 1500 g |
Dane techniczne:
średnica osłonki na donicę: 23 cm
wysokość całości: 71 cm
skład: metal

