

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 390893 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 100 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Wysokość towaru | 100 cm |
| Wzór | w kwiaty, w postacie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Waga netto | 1200 g |
Dane techniczne:
wysokość: 100 cm
szerokość: 70 cm
skład: płótno, drewno jodłowe, farba akrylowa

