

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 348725 |
|---|---|
| Rozmiar | 120 x 60 cm |
| Szerokość towaru | 120 cm |
| Wysokość towaru | 60 cm |
| Wzór | w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1080 g |
Szukasz niebanalnej ozdoby wnętrza? Wdzięczny motyw egzotycznych liści to temat przewodni ręcznie malowanego obrazu LIŚCIE. Kompozycję wyróżnia beżowo-srebrna kolorystyka oraz grube warstwy farby nakładanej na płótno specjalną szpachlą malarską. Taki dodatek będzie pasował do nowoczesnych, awangardowych wnętrz, do monochromatycznej szaro-beżowej kolorystyki wnęrza. Obraz jest naciągnięty na drewnianą ramę i gotowy do powieszenia.
Dane techniczne:
wysokość: 60 cm
szerokość: 120 cm
skład: płótno, drewno sosnowe, farba akrylowa

