

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 420061 |
|---|---|
| Rozmiar | 27 x 12 x 5 cm |
| Szerokość towaru | 27 cm |
| Długość towaru | 12 cm |
| Wysokość towaru | 5 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 500 g |
Ceramiczna patera z kolekcji NELI, to elegancki dodatek świetnie pasujący do nowoczesnej aranżacji wnętrza.
Oryginalna patera dekoracyjna o kształcie łódki to idealne uzupełnienie stylowej aranżacji wnętrza. Pasuje szczególnie do nowocześnie urządzonego salonu czy jadalni, świetnie prezentuje się w zestawieniu z szarością i czernią.
Łącząca trzy rodzaje faktur patera dekoracyjna, to elegancki i wyróżniający się dodatek. Postawiona na stole w jadalni czy komodzie w salonie - wszędzie będzie prezentowała się szykownie i stylowo.
Koniecznie zapoznaj się z pozostałymi elementami niezwykłej kolekcji NELI i stwórz komplet dostosowany do Twoich potrzeb. Dodaj wnętrzu szyku - gwarantujemy, że obok takich dodatków nikt nie przejdzie obojętnie.
Dane techniczne:
długość: 27 cm
szerokość: 12 cm
wysokość: 5 cm
skład: glinka ceramiczna

