

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 424509 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 x 135 cm |
| Szerokość towaru | 100 cm |
| Długość towaru | 135 cm |
| Długość poszewki | 40 cm |
| Szerokość poszewki | 50 cm |
| Liczba poszewek | 1 szt. |
| Rodzaj tkaniny | z bawełny renforce |
| Gramatura materiału | 105 g/m² |
| Wzór | w postacie, kolorowy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Waga netto | 500 g |
Małe dzieci potrzebują bezpiecznej przestrzeni, która budzi zaufanie i gwarantuje komfort. Pościel dziecięca z serii KID zaprojektowana i wykonana w 100% z naturalnej bawełny ranforce, zapewni dziecku przyjazną atmosferę w sypialni. Miła w dotyku i lekka tkanina przyjemnie otula, a jednocześnie pozwala oddychać skórze dziecka, zapewniając komfort nocnego wypoczynku. Nasza pościel posiada certyfikat Oeko-tex tekstylia godne zaufania, zatem pościel spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania, aby zapewnić Twojemu dziecku bezpieczny sen.
Wyraziste barwy oraz przyjazny nadruk z motywem misiów w różowej kolorystyce, znakomicie odnajdzie się w sypialni dziecka. Panelowy nadruk - osobny wzór na poszewce, osobny na poszwie - dodaje pościeli oryginalności. Nowoczesna technika barwienia, sprawia, że kolory nie blakną, nawet po wielu praniach, a wszyte w poduszkach i poszwie kryte zamki błyskawiczne zapewniają szybką i bezproblemową zmianę pościeli, a ponadto nie stwarzają ryzyka zadrapania.
Sklep internetowy Eurofirany oferuje mnóstwo pomysłów na urządzenie i wyposażenie pokoju dla dziecka. W ofercie posiadamy komfortową pościel z naturalnych bawełnianych tkanin z barwnymi nadrukami dedykowanymi dzieciom. Znajdziesz u nas także zasłony i firany dziecięce i młodzieżowe, narzuty na łóżka, miękkie koce i barwne poszewki dekoracyjne.
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 100 x 135 cm - 1 szt.
poszewki na poduszki: 40 x 50 cm - 1 szt.
skład: 100% bawełna
gramatura: 105 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

