

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 406442 |
|---|---|
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 160 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, flanelowe |
| Gramatura materiału | 155 g/m² |
| Wzór | we wzory geometryczne, w kratę |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | FLANELA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1800 g |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

