

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 401540 |
|---|---|
| Rozmiar | 38 x 34 x 4 cm |
| Szerokość towaru | 38 cm |
| Długość towaru | 34 cm |
| Wysokość towaru | 4 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% SZKŁO |
| Waga netto | 2000 g |
Uwielbiasz podróże, niezwykłe miejsca i klimat gorącego południa? Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy TERRA COLLECTION, kolekcję inspirowaną i podróżami i niezwykłymi miejscami. Poczuj klimat południa; zaurocz się miękkimi i subtelnymi tkaninami w intrygujących barwach ziemi i przyrody. Przenieś swe myśli w śródziemnomorski klimat - wybieraj spośród dostępnych kolekcji - stwórz w swoim wnętrzu atmosferę zaczerpniętą ze słońca, świeżości wody i tajemnicy orientu.
Dane techniczne
długość: 38 cm
szerokość: 34 cm
wysokość: 4 cm
skład: szkło artystyczne

