

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 405712 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 430 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z frędzlami, z pomponami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 100 g |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

