

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 423662 |
|---|---|
| Rozmiar | 56 x 36 x 7 cm |
| Zawartość kompletu | 30x50 cm, 50x90 cm, 70x140 cm |
| Ilość elementów w zestawie | 3 |
| Gramatura materiału | 380 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | haftowane |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1000 g |
Szukasz pomysłu na prezent, który będzie zarazem praktyczny i piękny? Polecamy zestaw ręczników zdobionych haftem z motywem motyli, zapakowanych w karonowe opakowanie to propozycja na oryginalny prezent. Ręczniki są wykonane w 100% z miękkiej i chłonnej bawełny, przyjemnej w dotyku i trwałej. Wysoka jakość ręczników oraz estetyczne hafty sprawią, że na długie lata pozostaną niezwykłą pamiątką. Zestaw zapakowano w estetyczne kartonowe opakowanie w sam raz na prezent.
Elementy zestawu:
Skład ręczników: 100% bawełna frotte, posiada certyfikat OEKO-TEX standard 100
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.

