

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 388794 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 16 x 3 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 16 cm |
| Wysokość towaru | 3 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 830 g |
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 30 cm
szerokość: 16 cm
wysokość: 3 cm
skład: glinka ceramiczna

