

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 477860 |
|---|---|
| Rozmiar | 33 x 14 x 4 cm |
| Szerokość towaru | 33 cm |
| Długość towaru | 14 cm |
| Wysokość towaru | 4 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 415 g |
Kolekcja ceramiki ELARA to połączenie nowoczesnego designu z naturalną elegancją. Wykonana z glinki ceramicznej, łączy w sobie matową powierzchnię z lśniącymi pasami, tworząc efektowny kontrast. W kolekcji znajduje się wazon, który pozwali w prosty sposób stworzyć spójną i stylową aranżację wnętrza.
Cechy produktu:
Materiał: glinka ceramiczna
Wykończenie: matowa powierzchni z lśniącymi pasami
Styl: nowoczesny, elegancki, minimalistyczny
Elementy kolekcji: wazony, patery
Funkcja: dekoracja wnętrza, tworzenie spójnych aranżacji
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:

