

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 405970 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, makosatynowe |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Wzór | roślinne, w ornamenty |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | MAKOSATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1730 g |
Uwielbiasz podróże, niezwykłe miejsca i klimat gorącego południa? Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy TERRA COLLECTION, kolekcję inspirowaną i podróżami i niezwykłymi miejscami. Poczuj klimat południa; zaurocz się miękkimi i subtelnymi tkaninami w intrygujących barwach ziemi i przyrody. Przenieś swe myśli w śródziemnomorski klimat - wybieraj spośród dostępnych kolekcji - stwórz w swoim wnętrzu atmosferę zaczerpniętą ze słońca, świeżości wody i tajemnicy orientu.
Kolekcja MOROCCO to eksplozja barw, bogactwo wzorów i niebanalne kompozycje, które przeniosą Cię w niezwykły, tętniący życiem świat orientu.
Ważne:
Duże pościele z naszej firmy (220x200) szyjemy z szerokiej tkaniny. Dzięki temu nawet duże rozmiary nie mają dodatkowych szwów na środku - pościel jest gładka i komfortowa w użytkowaniu. Niektóre konkurencyjne firmy, na rynku szyją pościel z dodatkowym szwem szukając w ten sposób oszczędności na tkaninie i cenie. Zszywanie wpływa niekorzystnie na komfort użytkowania pościeli. Firma Eurofirany dba o swoją markę i dobro swoich klientów od 35 lat!
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 220 x 200 cm - 1 szt.
poszewkę na poduszkę: 70 x 80 cm - 2 szt.
skład: makosatyna 100% bawełna
gramatura: 125 g/m2
kurczliwość: 5%
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

