

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 429065 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 140 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 920 g |
Do swojej pościeli dobierz prześcieradło z gumką z gładkiej i miękkiej dzianiny bawełnianej typu jersey.
Prześcieradło jersey z gumką zostało uszyte z dzianiny bawełnianej – naturalnej tkaniny o gramaturze 140 g/m2. Dzianina bawełniana sprawia, że jest ono niezwykle przyjemne w dotyku, wytrzymałe i przewiewne.
Prześcieradło jest praktyczne i wygodne w użyciu. Dzięki szerokim zakładkom na boki materaca nie zsuwa się z łóżka i zawsze pozostaje na swoim miejscu, dlatego z łatwością je założysz i zdejmiesz z materaca. Prześcieradło w rozmiarze 220x200 cm (szerokość x długość) pasuje na materac o tych samych wymiarach i wysokości 30 cm.
Prześcieradło łatwo się prasuje, a po praniu nie traci koloru i jest trwałe.
Nasza kolekcja prześcieradeł daje Ci możliwość wyboru spośród palety barw i szerokiej gamy rozmiarów!
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 200 cm
wysokość: 25 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 140 g/m2

