

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 375341 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, bawełniane, frotte, gładkie |
| Wzór | w pasy, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 99.2% BAWEŁNA, 0.8% NIĆ METALICZNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Wyjątkowa łazienka potrzebuje wyjątkowych dodatków i taki też jest nasz ręcznik z kolekcji GLORY. Miękkość i puszystość ręcznika zapewnia wysokiej jakości bawełna użyta do jego produkcji. Dodatkowo błyszcząca nitka wyróżni się w każdej łazience. Kolekcja ręczników GLORY składa się z bogatej gamy kolorów, wśród których każdy znajdzie swój ulubiony. Nasze ręczniki to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie maksimum komfortu w łazience.
Dane techniczne:
długość: 50 cm
szerokość: 30 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

