

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 464746 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z aplikacją |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 203 g |
Polecamy niezwykle piękny i przyjazny dla delikatnej skóry dziecka ręcznik z dziecięcej kolekcji BABY. Motyw haftowanej myszki sprawia, że ręcznik zyskuje sympatię maluszka. Wykonany z wysokiej jakości miękkiej i delikatnej bawełny nie podrażnia delikatnej skóry dziecka i jest dopracowany w każdym szczególe. Kolekcja BABY obejmuje wiele dziecięcych wzorów w kilku rozmiarach, dzięki którym możesz dobrać zestaw dostosowany do potrzeb rosnącego dziecka. Dzieci zasługują na to co najlepsze! Nasze ręczniki posiadają certyfikat Oeko-tex potwierdzający, że są przebadane pod kątem substancji szkodliwych i w pełni bezpieczne dla zdrowia. A może szukasz oryginalnego, a zarazem praktycznego prezentu dla dziecka?
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 450 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

