

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 402473 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, bawełniane, frotte, gładkie |
| Wzór | w pasy, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 85% BAWEŁNA, 15% WISKOZA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 441 g |
Doskonałej jakości klasyczny ręcznik podkreślony delikatną bordiurą w postaci cienkich paseczków wykonanych błyszczącą nicią, to elegancki i komfortowy dodatek do nowoczesnej łazienki. Wyjątkową miękkość i chłonność ręcznika zapewnia wysokiej jakości bawełniana przędza użyta do jego produkcji. Kolekcja obejmuje szeroką paletę kolorów dostępnych w trzech rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać komplet najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Wybierz wysokiej jakości ręcznik o pięknym wzorze i wykończeniu, niezwykle elegancki, bardzo przyjemny w użytkowaniu.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
gramatura: 450 g/m2
skład: 100% bawełna
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

