

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 457056 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, gładkie |
| Wzór | designerskie, jednokolorowe, z koronką |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 195 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 300 g |
Ekskluzywny, a zarazem prosty w swojej formie obrus z kolekcji EUROFIRANY PREMIUM z gładkiej tkaniny odświętnie przyozdobi Twój stół, zapewniając niecodzienną atmosferę podczas wspólnego celebrowania posiłków. Obrus ozdobiony szeroką kantą podwójnego materiału i haftowaną koronką zyskuje wyjątkowo elegancki charakter. Wysokiej jakości gładka tkanina, zapewnia znakomite właściwości użytkowe.
Dane techniczne:
szerokość: 40 cm
długość: 140 cm
skład: 100% poliester
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
gramatura: 195 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

