

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 467351 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, wodoodporne |
| Wzór | w liście |
| Plamoodporność | Tak |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Dodaj swojemu stołowi letniego uroku dzięki dekoracyjnemu obrusowi uszytemu z wodoodpornej tkaniny. Jego piękny subtelny motyw botaniczny wprowadzi do Twojej przestrzeni świeżość i kolor, tworząc idealną atmosferę do spotkań na świeżym powietrzu. Dzięki wodoodpornym właściwościom obrus jest odporny na wilgoć i łatwy w czyszczeniu, co czyni go doskonałym wyborem na taras, balkon czy do ogrodu. Stylowy i praktyczny – sprawi, że każdy stół nabierze wyjątkowego charakteru!
Dane techniczne:
szerokość: 85 cm
długość: 85 cm
skład: 100% poliester
| Pranie ręcznie | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

