

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 419754 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, lureksowe |
| Wzór | świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 65% POLIESTER, 27% BAWEŁNA, 8% NIĆ METALICZNA |
| Waga netto | 400 g |
Szukasz nakrycia stołu, który podkreśli świąteczny nastrój? Wybierz gustowny bieżnik z kolekcji FLASH uszyty z eleganckiej tkaniny żakardowej z dodatkiem metalicznej nici zdobiony motywem złocistych aniołków i ciesz się wyjątkową atmosferą tego szczególnego okresu w ciągu roku.
Wysokiej jakości tkanina, będąca mieszanką włókien bawełnianych i poliestrowych z dodatkiem nici metalicznej jest bardzo wytrzymała i trwała, a ponadto pięknie prezentuje się na stole. Bieżnik jest przyjemny w konserwacji; z łatwością wypierzesz go w temperaturze do 40oC i bez problemu wyprasujesz. Obrus powstaje w naszej pracowni w Polsce i jest szyty z pasją.
Dane techniczne:
długość: 40 cm
szerokość: 140 cm
skład: 65% poliester, 27% bawełna, 8% nić metaliczna
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

