

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 419496 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, poliestrowe, żakardowe |
| Wzór | świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 300 g |
Świąteczny stół to centralne miejsce spotkań i celebracji posiłków, które potrzebuje wyjątkowej oprawy. Bieżnik LISE z tkaniny żakardowej w kolorze zielonym przetykany srebrną nitką to niezwykle gustowny, a zarazem prosty w swojej formie obrus, który udekoruje stół nie zakrywając go w pełni. Możesz położyć go bezpośrednio na blacie stołu lub ma białym obrusie, w obu przypadkach znakomicie udekoruje świąteczny stół oraz zapewni odświętną atmosferę podczas wspólnych bożonarodzeniowych spotkań. Tkanina będąca mieszanką bawełny, poliestru i nici metalicznej jest przyjemny w konserwacji; z łatwością wypierzesz go w temperaturze do 40oC i bez problemu wyprasujesz. Obrus powstaje w naszej pracowni w Polsce. Kolekcja świątecznych obrusów obejmuje wiele rozmiarów i wzorów.
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

