

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 472607 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, lniane |
| Wzór | świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 80% POLIESTER, 20% LEN |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Dodaj elegancji i świątecznego uroku swoim dekoracjom dzięki naszemu bieżnikowi w strukturze lnu. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny lnopodobnej, łączy naturalny wygląd z trwałością, a subtelny zimowy nadruk wprowadza do wnętrza przytulną, świąteczną atmosferę.
Cechy produktu:
Materiał: tkanina w strukturze lnu – trwała, przyjemna w dotyku, łatwa w utrzymaniu
Wzór: delikatny zimowy nadruk, subtelnie podkreślający świąteczny charakter stołu
Idealny do dekoracji stołu w czasie świąt i zimowych spotkań
Uniwersalny rozmiar pasujący na większość stołów i komód
Elegancki, a zarazem naturalny design, który wprowadza przytulny klimat
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

